Jump to content

Hungarian Translation


MaTyI

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

So this is the first version of my work. I think it has a lot of bugs/typos, if you find any please let me know.

Still working on it, will be back with an updated version shortly.

Update 1: Some typos/bugs corrected. Use the link above to dl the new version.

Nehany hibat javitottam, az uj verziot a fenti linkrol toltsetek le. Mindenfele eszrevetelt, javaslatot szivesen varok.

Link to comment
Share on other sites

Szia MaTyI !!

Még jó hogy megtaláltam a topic-ot. Majdnem nekiálltam lefordítani én is, de hála neked nem kell.

Tényleg jó ez a kliens. BitComet-et le is cseréltem vele. Remélem hogy egyre jobb lesz, és remélem hogy nyomon követed az új verziókat és a fordításokat majd megcsinálod.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Nehany javitasi javaslat:

toolbar=eszköztár

rajban=tömegben

working=működő

Save As=Elmentve

Bezárás a system traybe=Bezárás tálcára

Kiegészítő beállításoknál is vannak nem lefordított részek.

Egyelőre ennyi, kösz a fordítást!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem viszont az lenne a legjobb, ha a magyar nyelv is osszhangban lenne az uj verziok megjelenesevel.

Nem tudom te mennyire koveted, de nem minden nap van uj verzio, es az a nehany uj mondat leforditasa sem tartana par percnel tobb ideig.

Egyelore ott tartunk, hogy van 1 hibas fajlunk 1.1.5-os verziohoz mint legfrissebb.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nem kellett volna szerintem.

Xp eseten bekell masolni a "C:\Documents and Settings\<felhasznalo>\Application Data\uTorrent" konyvtarban es kesz.

Biztonsag kedveert itt mas txt fajl ne legyen.

Ujrainditod az utorrentet es akkor ezt hasznalja automatikusan.

Link to comment
Share on other sites

Ja, ja ezt tudom - de egyébként valamiért még most is most is szarakodik - valami hülye hibaüzenettel leáll ??? - a régi nyelvi fájlal viszont nem.

De egyébként nem tudom hogy tudod e ha egyszer áthelyezed a konfigurációs fájlokat oda ahol a µTorrent.exe van ( nekem: D:\Program Files\utorrent ) akkor már automatikusan oda menti a beállításokat és nem a C:\Documents... - mappába.

Ez azért jó mert igy az egészet áthelyeztem a D:\ -re. Igy a C:-t ha ghosttal helyreállítom akkor is megmarad a torrentes letöltéseim állása.

Amugy tök jó ez a progi - szinpatikus - BitCometet már el is felejtettem.

Link to comment
Share on other sites

Hello smyle!

Köszi a fájlt, sajnos megint gond volt vele. / Hibaüzenettel elszállt a program ahogy multkor. /

Közben rájöttem hogy valószínüleg az a baj hogy txt kiterjesztéssel van fennt a neten. ( és nem tömörítve ) Ugyanis ha így "hivatkozás mentésesel" elmentem akkor a Commanderben F4-nél eltünnek a sortörések. De valamiért a másol => jegyzettömbbe beilleszt sem jó.

Fogtam a fájlt és jegyzettömbben leentereztem a sorvégeket, és jó lett !!!

Itt van a módosított fájl zippelve:

http://lck.uw.hu/Prog/utorrent.hun.1.2.zip

A tartalomhoz nem nyúltam.

Ha valakinek hasonló gondja van ezzel biztos jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...