Jump to content

Türkçe Bölüm /Turkish Thread

webdr

Recommended Posts

Öncelikle hepinize hoþgeldiniz demek isterim.

Bu bölüm utorrent forum çatýsý altýnda,sadece torrentle sýnýrlý kalmayacak þekilde

dilediðiniz her konuda fikirlerinizi paylaþacaðýnýz bir bölüm niteliðindedir.

Hepinize Sevgi&Saygýlarýmla

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
bu bölüm ne işe yarıyor...

Bu bölümün amacı kendi dilimizde utorrent forumu çatısı altında birbirimize bilmediğimiz konularda yol göstermek yardımcı olmaktır.Eğer utorrent konusunda sorularınız varsa bu şekilde elimizden geldiğince birbirimize yardımcı olabiliriz.

• 5 months later...

slmlllar ohh bea yurdum insanı :) bnm bi sorunum vardı troubleshooting bölümünede yasdım dilimin döndüğünce bi de buraya yaziyimde daha anlaşılır olsun en azından.. bn bitcomet kullanıodum , bir iki gün önce durmadan hata vermeye başladı bnde utorrent i yükledim ama yarım kalan downloadlar yok yarım dowload edilenleri utorrent klasörüne taşıdım yine olmadı (_bi kere daha silmiştim bitcometi sonra tekrar kurdum yarım kalanları kaldığı yerden devam etmişti kendi klasöründe olduğu için bende aynı mantıkla utorrent klasörüne o yüzden taşıdım_)ne yapmam lazım tekrar mı yüklicem baştan ???

evet kusura bakmayın yukarıda cevabı şimdi gördüm ama sıfırdan başlamamız gerekiyo diyo acaba doğrumu anladım????? eğer öyle oluyorsa isim değişikliğine gerek yok sanırım çnkü torrent dosyalarını hiçbir zaman silmem download bitene kadar tekrar yüklesem aynı şey olmazmı...

• 3 months later...

Selam,

Dosya adının hemen solundaki işaretin rengi mavi olanlar indirilen, yeşil olanlar ise gönderilenlere işaret ediyor. Peki kırmızı ne anlama geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Sırf bunu sormak için üye oldum. İngilizce bilmiyorum.

Kullandığım sürüm: 1.7 BETA (Build 1137)

• 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Arkadaşlar heralde bölümle kimse ilgilenmiyor.

Sorulara elimden geldiğince cevap verim.

Selam,

Dosya adının hemen solundaki işaretin rengi mavi olanlar indirilen, yeşil olanlar ise gönderilenlere işaret ediyor. Peki kırmızı ne anlama geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Sırf bunu sormak için üye oldum. İngilizce bilmiyorum.

Kullandığım sürüm: 1.7 BETA (Build 1137)

Solunda kırmızı olanlar tracker'lardan birinde sorun var veya çalışmıyor demek.Eğer dosya indirmeye devam ediyorsa önemli birşey değil sadece bilgilendirme amaçlı.

Peki ya bir dosyanın indirilme yüzdesi bir baktığımda yüde 80 iken daha sonra baktığımda neden yüzde 70 olarak görülüyor?

Bunun nedeni o torrent içindeki bazı dosyaları önceden indirme deyip sonradan indir demiş olmandır.

• 6 months later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...