Jump to content

problem with utorrent 3.1


andrzejno

Recommended Posts

Welcome:-)

I once bought uTorrent plus, nietsety I started pokazywć messages, because I think he was too small pli utorrent plus, because this file has been forced to return and gave me the money for it, but as it is, it's reinstalling the musiaem zmusozny was to go back to an older version of uTorrent. Although I removed the old files, it showed me the messages. So I went back to uTorrent 2.0, but there's no overall locale. He is good but not complete locale, and this is the worst, and the latest uTorrent leaves me a message about this file, which has long since been removed. I do not know why I find it displays. And it should not. Surely it has long been wywalone. And why utorrent 3.1 opens up to me at the start of the system, as do previous versions, but not the end of Polonized

Link to comment
Share on other sites

dzięki za odpowiedź, ale w końcu już nie wiem w jakim języku mam pisać, bo widzę, ze chyba po angielsku. Już raz na podobnym forum pisałem po polsku i dlatego zostałem zmuszony pisac wsżędzie tam, gdzie jestem na zagranicznych forach do pisania po angielku

Ale co do problemu, to jak nadmieniłem kiedyś zakupilem utorrenta plus i nie spisywał mi się najlepie, bo podobno zbyt mały plik był do tego utorrenta 3.1, więc zażądałem zwrot gotówki, oczywisxcie mi ją zwrócono, bez żadnych przeszkód. Trochę mialem kłopotów z kontaktami z utorrentem, ale jakoś mi to wyszło. Teraz obecnie jestem na utorrencie 2.0, z tego względu, ze jest lepszy. Nie pokazuje mi się już komunikat o utorrencie plus, ale bez specjalnego spolszczenia. Oczywiscie polski jest jako tako, ale nie calkowicie. Natomiast na utorrencie 3.3 mi wychodzi komunikat cxały czas o tych plikach związane z utorrentem plus. Cos tam jest z połączeniami. Przeciez ja to wszystko wykasowałem. Nie wiem z jakiej niby pary kaloszy mi wychodzi ten komunikat. Tam mam o tyle znów lepiej, bo mam wszystko spolszczone. Druga sprawa jaką mam do przekazania, to dlaczego utorrent 3.1 otwiera mi się na otwieranie systemu. Cały okienko mi wyskakuje, a ja chcę aby mi się zatrzymywał w trayu.

Czy jest tama jakaś opcja, o której ja nie wiem?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...