Jump to content

Polskie tłumaczenie / Polish translation


mls

Recommended Posts

[PL]

Oto tłumaczenie do najnowszej wersji - µTorrent 1.4.1 BETA (build 406).

Wersja finalna, póki co. W dużej mierze oparte na tłumaczeniach autorstwa MaV'a.

Kodowanie CP1250.

[EN]

Final Polish translation file for µTorrent 1.4.1 BETA (build 406).

CP1250 encoding (standard in Polish Windows versions)

Pobierz / Download (*.LANG.TXT)

[ Dodałem link do najnowszej wersji - MaV ]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Heh, ponieważ nowe wersje wychodziły dość szybko, stwierdziłem, że warto poczekać na jakąś stabilniejszą. No a potem wyjechałem na wakacje :). Dzięki mls za kontynuowanie mojej pracy ^^.

----

Heh, because uTorrent was actualised pretty fast, I thought it would be a good idea to wait for some stable release. And then I was gone on a vacation :). Thanks mls for continuing my work ^^.

Link to comment
Share on other sites

no dzięki wszystko jasne ,a kliencik jest naprawde zajebis...y wogóle nie obciąża mi systemu

p.s1 dziś dziwna sprawa po włączeniu UTorrent znikły mi wszystkie pozycje nie wiem czy ja czegoś nie usuwałem czy jakiś bug ,ale już wsjo jest to tylko dwie pozycje juz ida jak szły :)

p.s.2 lecz gdyby ktoś miał podobny problem to prosze o odpis

pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OK - moim zdaniem trafne Maskuj Program.Ew rozbudowane Maskowanie pracy programu

Następny problem - pojawiło sie handshake - na razie przetłumaczone jako powitanie - nie bardzo mi to pasuje - może : faza negocjacji albo uzgadnianie

Link to comment
Share on other sites

   
host A host B
+------------+ +------------+
| SYN ----|------------|-----> |
| | | | |
| | | SYN,ACK |
| | | | |
| <------|------------|------ |
| | | | |
| ACK,dane | | |
| |------|------------|-----> |
| | | początek |
| | | transmisji |
+------------+ +------------+

a w statystyce # handshake: %d -> Wynegocjowanych połączeń: %d ? oddaje ideę?

Link to comment
Share on other sites

Soory Panowie za zawracanie głowy, ale mógłby mnie ktoś uświadomić JAK UŻYWAĆ plików z langpack.zip dołączonych do wersji /beta ??

Rozpakowałem wszystko do katalogu z uTorrentem, ale program ich "nie widzi".

Zmieniłem nazwę polskiego pliku na utorrent.exe.lang.txt, ale to też nic nie dało :/

uTorrent v1.4.1 beta [build 419]

Link to comment
Share on other sites

Nie używasz plików z langpack.zip :). Po prostu wrzucasz zip'a do katalogu %appdata%/utorrent i wszystko działa jak powinno. Chyba musze zasugerować ludde'mu żeby zmienić rozszerzenie langpack'a na jakieś inne, bo zip wprowadza zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

heh... dzięki za podpowiedź :)

Najtrudniej wpaść na proste rozwiązanie ;)

A co do zmiany nazwy rozszerzenia, to myślę że masz rację - "zip" wprowadza ludzi w błąd i pierwsze co przychodzi na myśl, to rozpakować archiwum i przenieść pliki do katalogu z programem.

Nigdzie nie ma wzmianki, że plik "ZIP" trzeba przenieść do katalogu %appdata% i przypuszczam że nie wszyscy nawet wiedzą, że tam uTorren przechowuje swoją bazę danych :)

Może wystarczy dopisać do langpack.zip krótką notkę informacyjną i to rozwieje wątpliwości ??

POZDRO...

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu nowy i potraktujcie mnie ze zmrużeniem oka.Ściągnąłem pakiet językowy utorrent.zip do wersji 1.4.1beta build 420.Nie wiem gdzie go zainstalować,bo nie widzę gdzie instaluje się ten program w systemie.Nie instaluje się typowo tak jak inne programy na przykład w folderze PROGRAM FILES.Mam system WinXP+SP2.Jak sobie z tym poradzić? Proszę o ,,łopatologiczne" wyjaśnienie.

POzdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@elbe:

start > uruchom: %appdata%\utorrent

W tym folderze umieść plik zawierający języki ...od wersji BETA build420 jest to plik utorrent.lng a w starszych wersjach langpack.zip .

Nastepnie w opcjach programu zmień język interfejsu na polski :)

Powinno pomóc, jednakże sam używam tego programu od 2 dni więc jak coś pokręciłem to przepraszam ...są tu mądrzejsi ode mnie w tym zakresie. Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Start>Uruchom:%appdata% klikam ok i otwiera się okno C:\Document and Settig\...Dane Aplikacji tutaj znajduje się podkatalog uTorrent ,w którym znajduje sieę kilka plików o rozszerzeniu .dat.Do niego kopiuję plik językowy uTorrent.zip. Teraz otwiream program uToorent wybieram OPTIONS>PREFERENCES>APPEARANCE i tutaj w okienku jest nadal tylko english czyli nie ma wyboru innego języka.Program i plikk językowe są zgodne co do wersji(1.4.1beta build420).Co ja źle robię,że nie ma możliwości wyboru języka? Pomóżcie proszę... Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...