Jump to content

Hungarian Translation


MaTyI

Recommended Posts

Helló smyle !

Megnéztem, a hivatalos template.txt is folyamatos szövegként jelenik meg.

De végül is nem ez a lényeg, hanem hogy ha pl.: a jegyzettömb sortöréssel hozza akkor nekem működik rendesen, egyébként meg nem.

Majd új veziónál legfeljebb rászánok egy kis időt az enterezgetésre.

Egyébként köszi szépen mégegyszer, remélem majd a jövőben is elkészíted a frissítéseket.

Nem próbálod meg elérni a készítőket, hogy a majdani hivatalos nyelvi csomagba bekerüljön a fordításod ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Hello!

Nem ertem masnal meg miert jo akkor.

Mindenesetre probaltam rakerdezni a dologra, de eddig nem kaptam valaszt.

A hivatalos nyelvi csomag meg nincs kesz ahogy latom, gondolom mindegyik nyelvet berakjak ami meglett hirdetve a forumon, hogy kesz. (ez is meglett)

Link to comment
Share on other sites

Helló smyle!

Na az 1.2.2 is meghozta az új gondokat.

Változatosság képpen indításkor most ezt írja ki:

http://lck.uw.hu/Pic/uterror2.JPG

Érdekes, mert aztán az én nyelvi fájlommal fut tovább rendesen.

Sajna a tieddel később ugyanúgy leáll mint eddig. :-(

Szia!

Igen, tudom, nálam is ugyanezt csinálja, azért használom mostmár énis a te változatodat.

Ha minden igaz már rajta vannak a hibán (legalábbis remélem, már leadtam mint hiba).

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenki!

Örülök nagyon, hogy készül a fordítás, mert tényleg jó kis kliens, csak az ékezeteket nehezen emészti...

Nem pontosan ide tartozik, de nem tudja valaki, hogy lehet egy torrentet egyből seedelésbe állítani?

In English:

Huy everybody!

I'm very hapy, how the translation has made, because that a very good client, but it doesn't like the accents.

Not realy come under but nobody know, how can I off the cuff start seeding a torrent?

Link to comment
Share on other sites

Mit jelent, hogyn egybol seed-elesbe allitani pontosan?

Sajnos az 1.2.3-as beta-ban sincs javitva a program osszeomlas, annak ellenere, hogy az 1.2.2 verzio template fajljaban mar windows-os sortoresek vannak es a forditas is megvan hozza.

Link to comment
Share on other sites

Ez a seedelés probléma, csak annyi volt, hogy ellenőrizte (checked) a fájlokat. Csak nagyon sokáig... Sorry.

Azt esetleg tudjátok, hogy mit jelent a seedelésnél egy kicsi piros tilos tábla?

Igazából mostmár egész szépen működne, csak napközben kifagyott...

Kösönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Hali!

Már én is majdnem nekiálltam, aztán láttam, hogy már csináljátok.

Én egyelőre a gyári angol csomaggal használom, lassan egy 24 órája, de egyszer sem fagyott ki :-)

De tesztelés céljából, ha nem lesz fontos seedelni valóm szívesen kipróbálom, átolvasom a fordítást, hátha találok benne valamit.

Hátha ez segít az ékezeteken: ha minden igaz akkor az 1.2.3 (béta)-ban lesz rendes unicode támogatás, ami eddig hiányzott, és akkor talán megoldódnak ezek a gonok.

Üdv:

Dchard

Link to comment
Share on other sites

flck: Nálam gyönyörűen működik. Biz Isten egy rosz szót se tudok rá mondani, így nálad lesz valami...

Esetleg próbáld meg törölni a fájljait a Documents and Sittings\Saját_Profil\Application Data\uTorrent mappából. (Bár így elvész minden beállításod!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...