Jump to content

Bulgarian translation


chavv

Recommended Posts

дам и аз съм направил за build 406 и ми казва че "?" не е преведено, а е..

"?" се игнорира при четенето на превода.. то няма и смисъл "?" да бъде превеждано само че такава е системата и всеки ред от всички прозорци задължително трябва да има превод в language file-а (така казва ludde...)

ето и от мене - Превод за µTorrent 1.4.1 beta build 406

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Ето Български езиков файл за µTorrent Version 1.4.1 (build 411)

>>>Български езиков пакет за μTorrent v1.4.1 (build 411)<<<

Translated by DumpeR®.

П.П. Файловете за предишните (build 405 и 406 :cool:) са оправени и не дават никакви проблеми при стартиране. Можете да си ги изтеглите от посочените препратки в предишния ми пост .

Link to comment
Share on other sites

Браво момчета! Чак днес разбрах, че съществува форум в сайта на uTorrent.

Свършили сте добра работа :).

Искам да ви помоля за нещо. Някой от вас може ли да ми обясни на какво се дължи понижаването на DOWNLOAD скоростта ми с uTorrent, в следствие на ограничаването (от моя страна) на UPLOAD-а? Рових се из форума и видях, че има подобни въпроси, но не съм много добре с английския.

Ще съм ви благодарен, ако някой от вас ми помогне.

Link to comment
Share on other sites

ми като сложиш ъплоуд скороста на 2 к да речем ти се ограничава download-а на 3 пъти по толкова да речем :) не знам на какво ограничение на ъплоуда какво точно се слага.. ми тва го има и при bitcomet подобно.. не можеш да ограничиш ъплоуда на по-малко от 3к/с.. прави се за да се предотврати лийчърството.. тегли тегли и накрая трие торента от листата без да е ъплоуднал абсолютно нищо

Link to comment
Share on other sites

dAbReAkA >> сигурен ли си че минимума е 3к.. според мен е 6к :)

palco >> ако ти е наложително ъплоуда да е лимитиран под допустимата за клиента граница, по-добре лимитирай с отделна програма - NetLimiter примерно. Но като цяло мисля че така се губи идеята на p2p мрежите...

Link to comment
Share on other sites

ми като сложиш ъплоуд скороста на 2 к да речем ти се ограничава download-а на 3 пъти по толкова да речем :) не знам на какво ограничение на ъплоуда какво точно се слага.. ми тва го има и при bitcomet подобно.. не можеш да ограничиш ъплоуда на по-малко от 3к/с.. прави се за да се предотврати лийчърството.. тегли тегли и накрая трие торента от листата без да е ъплоуднал абсолютно нищо

Благодаря ти! На Sisq0 също :).

Но идеята ми за намаляне на SEED-a е съвсем друга и съвсем не е егоистична. Случва се понякога да дам малко газ на LEECH-a, но съм с "вързани ръце" и затова попитах.

dAbReAkA, прав си за BitComet-a. Наистина е >3KB.

Link to comment
Share on other sites

MaV we are making 2 completely different translations.. which one should be included in the language pack? how should we translate it?

what i currently have access to through the translation system is Dumper's translation which i don't find exactly correct..

Âìåñòî äà ñå îáÿñíÿâàø - ïàê ñåäèø è ÷àêàø àç äà äåéñòâàì... âäèãíàë ñúì ðúöå îò òàêèâà âå÷å - àêî ùå ïðåâåæäàø ïðåâåæäàé àêî íå - îñòàâè ìå äà ñè âúðøà ðàáîòàòà! Èëè ïóñíè åäíà àíêåòà íÿêúäå - íåêà ïîòðåáèòåëèòå äà ðåøàò êîé ïðåâîä äà áúäå âêëþ÷åí.

Åòî Áúëãàðñêè åçèêîâ ôàéë çà µTorrent Version 1.4.1 (build 418)

>>>Áúëãàðñêè åçèêîâ ïàêåò çà μTorrent v1.4.1 (build 418)<<<

Translated by DumpeR®.

Link to comment
Share on other sites

àç ñè ïðåâåæäàì ñàìî ÷å âêëþ÷âàò òâîÿ ïðåâîä ùîòî òè ïðåâåæäàø ñ translation system-à à òå ãî âçèìàò îò òàì.. Dumper íå ðàçáðàõ êâî ìèñëèø çà ìîÿ ïðåâîä è êâî øå êàæåø äà ïðàâèìå 1 îáù ïðåâîä ÷ðåç translation system-à..

à èíà÷å åòî ãî Ïðåâîä çà µTorrent 1.4.1 beta build 418

ïðåâåë ñúì ãî îòäàâíà áåõ çàáðàâèë äà ãî êà÷à..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...