Jump to content

Polska dyskusja / Polish thread


MaV

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

@marex59 - chyba nie przeczytałeś dokładnie instrukcji. masz dwie opcje:

1. odpalasz mój komputer w pasku ścieżki na górze wklejasz %AppData%\uTorrent

2. wchodzisz w mój komputer > dysk systemowy > Folder użytkownicy > Twoja nazwa użytkownika > AppData > Roaming > utorrent (wersja dla win 7) (plus jeżeli nie widzisz folderu appdata musisz w opcjach folderów włączyć widok ukrytych folderów). Mam nadzieję że to rozwieje wątpliwości

A teraz pytanie czy ktoś z was kto korzysta z ut3.0 też miewa problemy z nadmiernym użyciem cpu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witam Panów.

Mam problem z moim Utorrentem. Otoz gdy np odpalam powiedzmy 2 torrenty naraz i jeden sciaga sie 40% łączem a drugi 60% łącza, gdy ten drugi zakonczy się pobierać, ten pierwszy nie przyspiesza do 100% łącza. Mam nadzieje że to jasne. Mam neta 12mb i gdy odpalam kilka torrentow naraz to musze restartowac program po kazdym sciagnięciu bo trace prędkość i pobieranie jest mizerne. Ma ktoś jakąś solucje na ten problem?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam wszystkich ,

mam taki problem.

Po włączeniu uTorrent nie możliwe jest przeglądanie stron internetowych. Czytałem na róznych forach o zmianach ustawień DHT , uTP o łączach półotwartych. Osobiście jestem w tym zielony robiłem tak jak ktoś napisał w poście ale to nie przyniosło żadnego efektu. Albo przeglądarka albo uTorrent.

Nie rozumiem jeszcze jednego , używam laptopa i w jednym mieszkaniu gdzie mam predkosc 25MB/s wszystko działa normalnie i strony i utorrent , natomiast w mieszkaniu gdzie jest predkosc 50MB/s ten problem występuje

Dodam tylko że nie mają znaczenia limity pobierania ani wysyłania. Nawet jak sciągam coś ze smieszna predkoscia to przeglądarka jest blokowana.

W czym może tkwić problem ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ ananiasz - wlaczyc opcje autostartu razem z systemem, restart systemu, a nastepnie ja wylaczyc, restart systemu

powinno pomoc, jesli nie obadac czy w Autostart'cie w Start'cie nie ma dodanego µTorrent'a,

jesli nie ma polecam uzyc programu Autoruns, do zdiagnozowania i wyrzucenia tego wpisu ktory powoduje autouruchamianie µTorrent'a

@ sajmon1910 - najlepiej to skozystac z "Kreator'a ustawien" siedzacego w menu "Opcje" lub pod skrotem klawiszowym CTRL+G

@ smisnykolo - w zakladce "Log" masz informacje dokladne, pewnie nalezy jeszcze raz zainicjowac plik torrent, a nastepnie zreshash'owac pliki

@ saintpetrex - pewnie akurat server testujacy nie dziala, sprobuj inne

@ Gnx - sprobuj na najnowszej wersji 3.1.2.26710, czy dalej to samo jest, jesli tak, zareportowac buga w dziale bugi

@ bartulek - polecam usunac wszyskie (po uprzednim zrobieniu kopi zapasowej) z C:\Users\NAZWAUSERA\AppData\Roaming\uTorrent

zrestartuje do ustawienia µTorrent'a do domyslnych,

pozniej zaglebic sie w "Kreator ustawien" siedzacego w menu "Opcje" lub pod skrotem klawiszowym CTRL+G

i dac znac jak poszlo...

moze to tez byc wina routera, zaktualizowac firmware na nim wtedy polecam i obadac jego ustawienia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da się w jakiś sposób ustawić żeby kolejność wstawek na kanale rss była według kolejności wrzucenia na stronę? obecnie sortuje u mnie alfabetycznie. po wklejeniu linku do przeglądarki kolejność jest prawidłowa więc z kanałem rss jest wszystko wporządku. utorrent 2.2.1

Link to comment
Share on other sites

witam

mam problem z utorrent 3.1.2 gdy mam pobrany plik to w programie ciągle mi pokazuje na pasku postępu "przenoszenie..." mimo że plik jest już cały pobrany i powinno pojawić się "udostępnianie" dopiero po wył. i wł programu zmienia się opis na pasku postępu,dodam że w wersji 3.0 nie miałem z tym problemu.gdzie może być problem ,dzieję się tak u mnie od wersji 3.1

Link to comment
Share on other sites

@ makoos = zaktualizowac do wersji 3.1.2 i sprawdzic czy jest OK, jesli nie reportnac buga w dziale "Bug Reports"

@ slawecki.85 - obaj podane tematy, gdyz ludzia maja podobny problem, wiec mozesz tez dodac swoj post z informacja ze tez doswiadczas tego buga, moze to przyspieszy jakos poprawe go... ;)

https://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=114096

https://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=114156

Link to comment
Share on other sites

Welcome,

I Bought several days ago utorrenta the plus, but the file is me too small. I have such the announcement. I can not now install utorrenta the plus. I insert him to the main catalogue, where utorrent is comprises, but nothing goes out me. About what the plus walks from this utorrentem here that I can not install him

I Ask for the help

Acha, yet one, I have the copied file which is straight from the partner bittorrenta. He goes out on this, from there is too a lot of copy of this software. What this happens with this file which I got mailem.

The file is too small supposedly to be able to install him

Greetings

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po aktualizacji do 3.1.2 nie działa ograniczenie prędkości wysyłania na poszczególnych torrentach (ustawiane we właściwościach każdego torrenta).

Pokazuje że jest ograniczenie (np. 30 kB/s) a wysyła naprawdę dużo więcej (np.400 kB/s). Mam łącze 7/5 ale czasami potrzebna mi jest regulacja wysyłania. Do tej pory było ok a w nowym uT nie działa. Czy wie ktoś dlaczego?

I jeszcze jedno; czy wiecie dlaczego zrezygnowano z podawania dokładnego czasu dodania i ukończenia pobierania? Jest to dużo mniej przejrzyste szczególnie gdy chcę wiedzieć ile czasu jeszcze należy sedować aby nie dostać bana.

Pozdrawiam

JS

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Mam taki problem, mianowicie, po ściągnięciu torrenta z prywatnego trackera, usunąłem zadanie i pliki przeniosłem do innego folderu. Czy istnieje taka możliwość aby można było stworzyć na nowo takie zadanie, które mogłoby wyseedować ten plik? Mam trochę kiepskie Ratio i chciałbym je trochę podreperować. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

@ slawecki.85 - bardziej wina routera... zaktualizuj firmware na nim i sprawdz czy pommoze,

dla pewnosci odlacz router i sprawdz czy nie bedzie rozlaczalo, bo jesli nie to napewno wina routera i pomoze tylko jego wymiana... ;p

@ szrejner - mi dziala regulacja down/up-load kazdego torrenta, zaktualizuj do najnowszej wersji i sprawdz czy pomoglo...

@ BeLightback - wystarczy zassac sam plik torrent, zaladowac do go programu, wskazac sciezke z przeniesionymi plikami, nie uruchamiac torrenta do sciagania tylko wykonac "Ponowne sprawdzanie" by zhasowac pliki, jesli wszystko potoczy sie pomsylnie bedziesz mial pokazane ze w 100% ukonczone zadanie masz, ktore mozesz wlaczyc by seedowac ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam

dlaczego uTorrent nie robi regularnie aktualizacji programu? gdy robię ręcznie aktualizację to mi pokazuje że nie ma nowej wersji, obecnie mam wersję 3.1.2 build 26773,a jest już wersja 3.1.3 build 26837,i jeszcze jedno pytanie czy programiści wrócą do projektu utorrent 64 bit?

Czy może ktoś zrobić informacje o wersji po polsku co zostało poprawione lub wniosło do nowych wersji utorrent,tak jak jest w j.angielskim.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ slawecki.85 - Firon wylaczyl aktualizacje na jakis czas o ile pamietam, bo robili cos pewnie na serwerze, wystarczy zaktualizowac manualnie i czekac na wlaczenie serwera, o ile juz nie jest wlaczony ;p

programisci wroca do projektu 64bit'owego, ale nie szybko, na razie nie ma duzych plusow by tworzyc 2 wersje i marnowac sile robocza oraz czas programistow

odnosnie tlumaczenia changelog'a, to troche bezsensowne... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, od kilku dni mam następujący problem,z działaniem utorrent-a, dodaję nowy plik do ściągnięcia ale nie ma widocznej reakcji samego programu (nie pojawia się ani okno ani ikona przy zegarze), system za to bardzo spowalnia swoje działanie, w menagerze widać że aplikacja się uruchomiła ale obciążenie procesora to ponad 50 % a użycie pamięci wynosi ok 250 MB,, próba odinstalowania aplikacji nic nie dała, z góry dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ slawecki.85 - zatrzymuje sie po pewnie pobierasz magnet zamiast torrent'a, magnet dopiero pobiera torrent i dlatego sie zatrzymuje, pewnie w nastepnych wersjach zrobia tak by dzialalo to normalnie, ze po zaladowaniu magnet, wyswietli nam sie okienko z wyborem plikow i sciezka docelowa,

wiec wlacz ponownie i powinno byc OK

@ zaboll - zassaj najnowsza bete oraz wyrzuc ustawienia, czyli plik settings.dat oraz jego kopie zapasowe z innymi koncowkami w rozszerzeniu, mozna wywalic tez calosc plikow dat dla pewnoci,

zachowaj tylko kopie zapasowe dla pewnosci jak cos pojdzie nie tak i bedziesz chcial cos odzyskac

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

U mnie raz na jakiś czas po załadowaniu torrenta , zaczyna pobierać - minuta lub dwie i ...errror - " Błąd: Nie można odnaleźć elementu". Co znaczy ten komunikat ?

Dodam, że inne w tym samym czasie śmigają bez przeszkód - wersja PL µTorrent 3.1.2.26710, win7, UPC 25. Czasem doskwierają też inne error'y i też nie bardzo wiadomo o co chodzi. Po prostu te komunikaty są mało czytelne. Bo co to znaczy ? nie można odnaleźć elementu skoro wszystko jest na swoim miejscu - przy 10 torrentach jest ok i nagle trafia się taki jeden który grymasi :(

EDIT

Dzięki za radę :) pomogło.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...