Jump to content

Polska dyskusja / Polish thread


MaV

Recommended Posts

@Darcoplo - często by dowiedzieś się czegoś o danym programie, wystarczy tylko zerknąć do jego FAQ :)

To co wkleiłem Ci wyżej jest niczym innym, jak fragmentem obszernego FAQ uTorrenta dostępnym na stronie programu. Zajrzyj tam, a napewno uzyskasz odpowiedź na inne nurtujące cię pytania odnośnie tego świetnego programu.

http://utorrent.com/faq.php

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Witam! ja mam taki problem dlaczego gdy podczas ściagania pliku postanowie kliknąć na niego i wcisnąć delete by go usunąć to torrent zostaje usunięty dopiero po chwili? Niektóre torrenty zostają usunięte natychmiast po wciśnięciu delete a inne dopiero po kilku skeundach :/

Link to comment
Share on other sites

Mam problem z utorrentem. Po 1 mam blad unable upnp problem ... i gdy sprawdzam przekierowanie portu wysiwetla mi strone:

Welcome to the ľTorrent Port Checker.

A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port 17846 on 212.244.61.39...

Error! Port 17846 does not appear to be open.

Please see www.portforward.com for more information about how to map a port.

Please make absolutely sure that PeerGuardian2 or Protowall is allowing utorrent.com (72.20.34.145) in either of those programs. Those of you using ipfilter.dat should make sure the list does not include the website's IP. After making sure of this, re-run this test by refreshing the page (F5).

Dodam ze mam zewnetrzne IP, nie uzywam routera.

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam uTorrent 1.6 i na dole jest taka ikonka czerwony wykrzyknik że jest brak połączenie i router lub zapora ogniowa ograniczają łączność. Często jest też żółty trójkącik.

Ale cały czas się ściąga ok 20kb/s, ale myśle że mogło by byś znacznie więcej gdyby nie to ograniczenie.

Mój firewall to outpost i sądze że wszystkie porty dobrze udostępniłem, a mam angielską wersje tego firewalla i nie za bardzo wszystko się moge połapać w tym.

Więc jeśli ktoś ma outposta, i mógłby pokazać na przykładzie jak przekierować jakieś przykładowe porty to byłbym bardzo wdzięczny.

A ten torrent co ściąga to ma sporo seedów bo 750, a mam prędkość 1 mega internetu, (albo i nawet dwa).

A i każdy plik który ściągam jest aktywny (niebieska strzałka)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam może mi ktoś powiedzieć czemu nagle gdy chce odrazu otworzyć plik torrent bezpośrednio klikając na "Otwórz" gdy klikne na linku na stronie wyskakuje mi taki błąd "Nie można wczytać "tujakaśnazwapliku": Nie można odnaleźć określonego pliku. !" Wydaje mi się że stało siętak gdy instalowałem BitCometa na chwile gdy był już uTorrent zainstalowany i coś się pokiełbasiło. ustawiłem żeby uTorrent był domyślnym klientem i nic. Po kliknięciu na link z torrentem otwiera niby uTorrenta ale wywala ten oto błąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Nasunęła mi się myśl aby przy następnych wersjach powstała w programie opcja kanału pogawędek czy coś w tym rodzaju i wszelkie uwagi czy pytania można by było na bierząco zadawać nie korzystając z komentarzy na stronach i nie zapychając tych stron.Kanał taki jest w programie np. BitComet i naprawdę się przydaje do wymiany poglądów.

Może twórcy pomyślą o takim udoskonaleniu programu.

Warto by im podsunąć taki pomysł.

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...