Jump to content

Polska dyskusja / Polish thread


MaV

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

kurde mam taki zajebisty problem ....

jak sciagam torrentem, nieważne jakim to przerywa mi poąłcznie z gadu-gadu co około 5 min ....

tak samo zwykłe sciąganie też przerywa

niemam pojecia to to moze byc, robiłem wszystko co jest w tym FAQ ultimy ale to mi "tylko" podniosło predkosć ściagania ale nie rozwiazało problemu rozłaczania :S:SS:

Link to comment
Share on other sites

Witam!

A ja mam taki problem: po ściągnięciu plików mp3 uTorrentem, pliki te po prostu mi nie działają. Wyglądają tak, jakby miały nieprawidłowy format (przy próbie otworzenia ich np Windows Media Playerem mam komunikat: nieprawidłowe rozszerzenie pliku: (.mp3) ). Nie zawsze tak jednak jest, czasami pliki ściągną się dobrze, czasami właśnie w taki sposób. Ktoś zna przyczynę i sposób rozwiązania problemu?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

najlepiej ustawić dla nie do konca ściągniętych plików by utorrent dodawał rozszerzenie .ut! wtedy pliki nie myla się z tymi juz ściągniętymi, które mają takie rozszerzenie jakie miec powinny

w opcjach zaawansowanych cos zmieniałeś? 'bt_compact_allocation' lepiej nie używac

Link to comment
Share on other sites

Ja mam problem z odblokowaniem portu...Neo 512 , w routerze port odblokowany , firewall widnowsowy wyłaczony (win xp bez sp2), w programie wszystko ustawione, a mimo to nadal czerwony wykrzyknik :/ Wczesniej ładnie chodziło a tu nagle zonk... ma ktos jakas rade moze ?:)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W moim przypadku pojawił się następujący problem. Od pewnego czasu przestała działać programowa wyszukiwarka torrentów oraz programowe linki m.in. do strony www programu plików pomocy oraz testu łącza. Niestety przywracanie systemu czyszczenie rejestrów oraz przeinstalowanie programu nie dały pozytywnych rezultatów. Używam programu uTorrent 1.6 built 474 system operacyjny Win XP SP2. Bardzo Was proszę o radę i pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałe podzielić sie kłopotem z którym borykam sie od paru dni.Jestem użytkownikiew utorrent i do tej pory nigdy nie nękał mnie ten problem z czerownym bądź żółtym trójkątem na dolnym pasku.Co sam wywnioskowąłem port jest zamkniety co za tym idzie ludzie nie mogą sie ze mną połączyć.Intryguje mnie to bo używam neo czyli moje ip jest zewnetrzne po drugie odinstalowałem firewalla(który nigdy wcześniej mi niewadził) bez skutecznie a na routerach sie nie znam jak mam sobie z tym poradzic prosze o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

hej mam problem z utorrnetem jak zmienilem system to mi siciagala z predkoscia 220/230 kb/s ale tylko pierwszy torrent nastepne juz tylko z predkoscia srednia 15/25 kb/s wie ktos moze dlaczego tak jest. mieszkam w angli i mam internet z ntl z predkoscia 2MB i win xpl sp2??? moze mi ktos pomoc?? wielkie dzieki

Link to comment
Share on other sites

Port to próbuje otworzyć aplikacja, której używasz, domyślnie µTorrent ma zaznaczone dodanie do wyjątków zapory portu używanego do obsługi połączeń przychodzących - masz IP publiczny, czy prywatny? Spróbuj potestować na tym torrencie:

http://borft.student.utwente.nl/~adrian/torrentphp/torrent.php/OOo_2.1.0_Win32Intel_install_vi.exe.torrent

i podaj użyskane prędkości.

Link to comment
Share on other sites

mam IP tak jak na osiedlowym nie wiem za bardzo czy to prywatne czy publiczne przez chwile transfer był 5kb/s potem 55kb/s to juz lepiej ale nadal mam zamkniety i port a na dodatek mam znaczek braku połaczeń przychodzących i nie wiem czy mozna z tym cos zrobic

PS. przepraszam barzo nie mam łacza 384Kb/s tylko osiedlowe 512

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli IP zaczyna się od 10.x.x.x ,192.x.x.x - to masz adres prywatny - czyli jesteś za NAT-em - nie połaczą się z tobą osoby, które też są za NAT-em - to obniża prędkość twoich połączeń. Pogadaj z adminem. niech przekieruje ten port, który używasz na twoje IP, lub w przypadku trudności pogadaj o możliwości wykupienia publicznego IP (koszt 10 - 25zł/mc).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...