Jump to content

Polska dyskusja / Polish thread


MaV

Recommended Posts

Mam pewien problem!!! Gdy sciagam cos tym programem wszystko jest normalnie lecz gdzie wylacze kompa albo program i chce ponownie pobierac to wyskakuje mi blad torrentow ktore poprzednio sciagalem!!! Prosze o pomoc!!! Aha juz probowalem jeszcze raz instalowac i nic....:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

W twoim interesie jest nie pobierać wysyłanych do ciebie fragmentów z błędami (będziesz je musiał i tak pobrać ponownie) - więc ban po 6 blędach peera, który ci je dostarcza, jest jak najbardziej zasadny - jest to wbudowana w program cecha wprowadzona zresztą jako odpowiedź na postulaty użykowników.

Link to comment
Share on other sites

mam problem

nie znam się wogóle na programach, ani komputerach:) ale to nie o to chodzi:)

mam net z kablówki i jak dobrze myśle to prywatne ip

nie mam wogóle połączeń przychodzących

coś mi się tam ściąga, ale bardzo słabo

co moge z tym zrobić???????

czy sama jakoś moge zmienić ip?

port udostępniłam w firewall-u tak wiec napewno nie o to chodzi

z góry dziękuje za liczne rady, tylko piszcie łopatologicznie:)

Link to comment
Share on other sites

Hi, mam podobny problem jak kolega powyżej również brak polaczen przychodzacych. Z tym ze mam internet z radiowki i wyprosilem u admina przekierowanie portow, mimo to gdy proboje testowac te porty pod utorrentem wywala komunikat ze sa zablkowowane, uznalbym ze to admin zrobil mnie w balona gdyby nie fakt ze te same porty testowane pod emulem okazuja sie byc otwarte! Jeszcze jeden ciekawy szczegol utorrent proboje sie łaczyc spod innego adresu ip niz emule, to znaczy utorrent laczy przez ip 83.19.itd:port a emule 213.199.itd:port (i emule laczy sie z powodzeniem). Ktos mi moze wyjasnic o co tu chodzi?

Aha, i ten ip: 83.19.itd wyswietla sie gdy wchodze na stronki typu whatsmyip. itd.

Link to comment
Share on other sites

Tak wlaczalem szyfrowanie i nic to nie pomagalo. Jeden ze znajomych poddal pomysl ze na serwerze jest postawione jakies proxy. Lub ewentualnie uzywaja jakies maskowania adresow ip. Nie znam sie na sieciach wiec to jest takie bladzenie po omacku :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ratunku Oo Niedawno mój komputer zaliczył przymuzowy restart akurat wtedy , kiedy miałam włączony utorrent

Po ponownym włączeniu komputera zauważyłam że na lista ściąganych plików jest pusta Oo Wszelakie próby grzebania w ustawieniach w tym przywracanie systemu, nic nie dały Pliki nie do końca ściągnięte tym czasem znajdują się w odpowiednim folderze Nic nie uległo kasacji...

Może miał ktoś podobny problem? Czy da się coś z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Pobierz ponownie pliki .torrent i wrzuć do programu. Zawartość folderu sie przeskanuje i dociagnie brakujaca część.

Dlatego warto mieć kopie ustawień i ogólnie całego uT.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Jak ustawić uTorrenta, żeby predkosc wysylania byla wieksza od predkosci pobierania? Probowalem zmniejszyc predkosc pobierania w ustawieniach, ale wtedy zmniejszala sie predkosc wysylania. Mam siec osiedlowa, zew. IP, lacze 2 Mbit/2 Mbit. Dodam, ze jak pobiore calego torrenta to wtedy wysyl idzie calym laczem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A widzisz seeda/ów - osoby mające 100% pliku, który chcesz pobrać? Lub chociażby peerów mających więcej niż 45% pliku. Jeżeli odpowiedź jest na nie - to znasz przyczynę - nikt nie udostępnia danych więc nie masz od kogo pobrrać. Poszukaj programu TorrentSpy - po uruchomieniu i przeciągnięciu torrenta do okna TS dowiesz się o jego sytuacji prawie wszystko co potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

Witam mam problem ze skonfigurowaniem routera wiec tak mam router netgear WGR614V7 predkosc pobierania w u torrencie bardzo wolna prosze aby ktos mi pomogl przyspieszyc dzialanie u torrenta na routerze z gory dziekuje zaznaczam ze mam windows xp

Link to comment
Share on other sites

witam. nie wiem czy już ktoś się spotkał z czymś takim, ale zainstalowałem utorrenta i w programie nie widzę wszystkich napisów. Nie wiem dlaczego, niektóre opcje są widoczne a niektóre nie. Taki oto "komunikat" mam podczas włączania programu: wlaczaniecu3.th.png jak widać nie ma treści więc nie wiem co przycisnąć. Podobnie jest w ustawieniach: ustawieniark5.th.png niektóre opcje widać, niektóre nie. A jak wyłączam to jest następujący komunikat: wyjscieru0.th.png. Co się dzieje i jak to rozwiązać? Bo nie da się korzystać w taki sposób z tego programu. Tak go wszyscy zachwalają więc chciałbym i ja go wypróbować..

Edit: już jest ok, ale dopiero jak dodałem torrenta do pobierania, wcześniej miałem tak jak na obrazkach powyżej.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Mam problem z pobieraniem plików. Od 3 dni zawsze jak uruchomię program to od początku nic nie pobiera. Po ok. 15 min zaczynam sam grzebać w ustawieniach aż coś ruszy. Ale powoli się gubię. Mam DSL 16MB !!!!!! łącze. Pomoże ktoś w konfiguracji? Maks co pociągnąłem na 6 torrentów to 78 kB. To chyba trochę mało?

Ustawienia :

Całkowita ilość połączeń : 1000

Peerów na torrent 125

Slotów 50

Globalne max wysyłania : 11200 ( najbardziej pasuje do 16 MB - mam rację??? )

Mam XP SP2

DSL Router AVMFritz 7141

Zaporę Zone Alarm

Wielkie THX za każdą podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

@Zander może przeczytaj dokładnie (ze zrozumieniem) czego dotyczy ograniczenie zapory w XP SP2 : jest to ograniczenie połączeń będących jednocześnie w trakcie nawiązywania i ma znaczenie w przypadku torrentów z setkami/tysiącami peerów.

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez chcialabym poprosic o pomoc. Najpierw tutaj, w polskim temacie. Jeżeli nie znajdę rozwiązania bedę chyba musiała poprosić o pomoc innych userów..:)

A więc mój problem wygląda tak, że kiedy uTorrent jest włączony mój internet nie działa. Choć nie do końca. Działają komunikatory, niektóre mało ważące strony ładują się w ciągu 7 minut, a reszta w ogóle.

Zaś uTorrent normalnie wysyła i pobiera dane.

Posiadam routera (nowy, zreszta w starym też tak było) i moim dostawcą internetu jest Aster. Znany głównie w Krakowie i Warszawie tylko.

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...